Skip to content

Winnica Racheli

Rekolekcje Uzdrawiające w USA

dla osób cierpiących z powodu aborcji

Modlitwa w Intencji Rekolekcji

Panie Boże, modlę sie w intencji rekolekcji dla osób, które doświadczyły w swoim życiu aborcji. Dziekuje Ci Panie, że dałeś siłę każdemu z uczestników tych rekolekcji, aby zacząć zmieniać swoje życie, aby bardziej poznawać Ciebie, Boże i zmienić swoje podejście do poczętego życia. Proszę, ześlij swoje łaski na każdą z osób uczestniczących w rekolekcjach i pomóż im przebyć trudną drogę, prowadzącą do uzdrowienia. Proszę, wzmocnij ich wiarę, aby na codzień potrafili w pełni żyć Twoim słoweem. Spraw, aby od tej chwili, swoim przykładem świadczyli o wartości każdego poczętego życia. Daj każdemu z nich na nowo naturę Twojego kochającego, czystego dziecka.

Prosimy Cię o to przez Chrystusa, Pana naszego. Amen

GRUPA MODLITEWNA WINNICY RACHELI

Sklada sie z osób, które poprzez swoją modlitwę chcą duchowo wspierać rekolekcje i modlić sie w intencji uczestników.

Osoby, które się zapiszą do grupy modlitewnej Winnicy Racheli, będą otrzymywać informacje za pośrednictwem e-maila, o terminie najbliższych rekolekcji i o aktualnych intencjach. Każda osoba z grupy modlitewnej modli sie osobno, w swoim domu, kościele lub innym wybranym miejscu. Twoje modlitwy będą najbardziej potrzebne kilka dni przed rozpoczęciem rekolekcji i w czasie ich trwania.

Dziękujemy za Twoje zainteresowanie Grupą Modlitewną Winnicy Racheli. Można się zapisać do grupy modlitewnej klikając pniżej. Jeśli chcesz przesłać informację o tej grupie swojemu znajomemu to kliknij tutaj.

Nie Czekaj. Zadzwoń. Napisz Czekamy na Ciebie w Amerykańskiej Częstochowie

Termin następnych rekolekcji: 6-8 października 2023 r.

Na rekolekcje obowiązują zapisy. Ilość uczestników jest ograniczona.

  201-754-8201       kontakt@WinnicaRacheli.org